Kas paveikts 2020. gadā

Atskaite par paveikto 2020 gadā.

Īsumā – uzbūvēta virsbūve, iegādāti amortizatori un iesākts būvēt jaunu dzinēju. Un tagad par visu pēc kārtas.

Visu pagājušo gadu kopām mašīnu, kas bija gana sagurusi. Pasākums izvērtās stipri laikietilpīgāks un nopietnāks nekā sakumā plānots, bet nu ko padarīt. Mūsu super-meistars no dzelzs – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē – Viktors Gulbenē bija tas, kas visus virsbūves darbus godam arī paveica.

Faktiski no sākotnējā Audi ir palicis samērā maz – daudz kas ir nomainīts – grīda, centrālais tunelis, jumts, sliekšņi, mašīnas pati priekša un arī aizmugures – bagāžnieka daļa ir pārtaisīta. 3 durvis arī nomainītas. Visas šuves ir pastiprinātas, vājās un zināmās vietas arī pastiprinātas, sliekšņos iemetinātas WRC līmeņa domkrata vietas un citi uzlabojumi. Mašīna ir arī nedaudz pataisnota – uzsistās vietas izvilktas pēc rasējuma ar milimetra precizitāti un pārbaudītas stendā ar lāzeriem. Izklausās traki – un tā arī ir. Darbs ir ieguldīts ļoti liels. Papildus tam ir arī izveidotas skaistas vietas priekš jaunajiem amortizatoriem, jauni skaisti sēdekļu stiprinājumi un papildus vietas piekares atbalstiem – atsaitēm un pielikti stiklašķiedras aizmugurējo spārnu uzlikas + DTM Audi 200 spoileris! Tas viss pēc tam ir sakrāsots skaistā sarkanā krāsā.

Šobrīd mašīna nodota atpakaļ Racing Animal pārziņā, kur tiks veikti visi pārējie darbi.

Kamēr tika Gulbenē gatavota virsbūvē, mēs Rīgā cītīgi vācām naudu amortizatoru fondā un ja Tu esi mūsu sekotājs, noteikti būsi pamanījis mūsu aktivitātes šajā sakarā. Paldies nekad nevar būt par daudz, tāpēc saku lielu paldies visiem 65 ziedotājiem (ceru, ka nevienu neesmu piemirsis) ar kuru palīdzību tika savākta nepieciešamā summa, lai iegādātos sapņu amortizatorus – REIGER.

Amortizatori arī ir atceļojuši un tagad var sākties salikšana. Darba priekšā ir vēl ļoti daudz un ceram būt ierindā pēc iespējas ātrāk – naiva cerība ir vēl šogad kaut ko izbraukt. Bet nu ja nepaspēsim – tad noteikti būsim ierindā 2022 gadā. Par pārējiem darbiem – citreiz. Nepacietīgākajiem varu pačukstēt – jā – beidzot arī mums būs turbo! 🙂

Te arī bilžu atskats 3 daļās.

PIRMĀ DAĻA: PIRMS jeb jaukšana.

OTRĀ DAĻA: PROCESS jeb dzelzgriezējs!

TREŠĀ DAĻA: PĒC.

Comments are closed.