Archive for the ‘2020’ Category

Kas paveikts 2020. gadā

sestdien, marts 20th, 2021

Atskaite par paveikto 2020 gadā.

Īsumā – uzbūvēta virsbūve, iegādāti amortizatori un iesākts būvēt jaunu dzinēju. Un tagad par visu pēc kārtas.

Visu pagājušo gadu kopām mašīnu, kas bija gana sagurusi. Pasākums izvērtās stipri laikietilpīgāks un nopietnāks nekā sakumā plānots, bet nu ko padarīt. Mūsu super-meistars no dzelzs – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē – Viktors Gulbenē bija tas, kas visus virsbūves darbus godam arī paveica.

Faktiski no sākotnējā Audi ir palicis samērā maz – daudz kas ir nomainīts – grīda, centrālais tunelis, jumts, sliekšņi, mašīnas pati priekša un arī aizmugures – bagāžnieka daļa ir pārtaisīta. 3 durvis arī nomainītas. Visas šuves ir pastiprinātas, vājās un zināmās vietas arī pastiprinātas, sliekšņos iemetinātas WRC līmeņa domkrata vietas un citi uzlabojumi. Mašīna ir arī nedaudz pataisnota – uzsistās vietas izvilktas pēc rasējuma ar milimetra precizitāti un pārbaudītas stendā ar lāzeriem. Izklausās traki – un tā arī ir. Darbs ir ieguldīts ļoti liels. Papildus tam ir arī izveidotas skaistas vietas priekš jaunajiem amortizatoriem, jauni skaisti sēdekļu stiprinājumi un papildus vietas piekares atbalstiem – atsaitēm un pielikti stiklašķiedras aizmugurējo spārnu uzlikas + DTM Audi 200 spoileris! Tas viss pēc tam ir sakrāsots skaistā sarkanā krāsā.

Šobrīd mašīna nodota atpakaļ Racing Animal pārziņā, kur tiks veikti visi pārējie darbi.

Kamēr tika Gulbenē gatavota virsbūvē, mēs Rīgā cītīgi vācām naudu amortizatoru fondā un ja Tu esi mūsu sekotājs, noteikti būsi pamanījis mūsu aktivitātes šajā sakarā. Paldies nekad nevar būt par daudz, tāpēc saku lielu paldies visiem 65 ziedotājiem (ceru, ka nevienu neesmu piemirsis) ar kuru palīdzību tika savākta nepieciešamā summa, lai iegādātos sapņu amortizatorus – REIGER.

Amortizatori arī ir atceļojuši un tagad var sākties salikšana. Darba priekšā ir vēl ļoti daudz un ceram būt ierindā pēc iespējas ātrāk – naiva cerība ir vēl šogad kaut ko izbraukt. Bet nu ja nepaspēsim – tad noteikti būsim ierindā 2022 gadā. Par pārējiem darbiem – citreiz. Nepacietīgākajiem varu pačukstēt – jā – beidzot arī mums būs turbo! 🙂

Te arī bilžu atskats 3 daļās.

PIRMĀ DAĻA: PIRMS jeb jaukšana.

OTRĀ DAĻA: PROCESS jeb dzelzgriezējs!

TREŠĀ DAĻA: PĒC.

BECOME A SUPPORTER! (Latviski)

ceturtdien, jūlijs 16th, 2020

For English – click here!

Šogad esam sākuši fundraiseru jeb naudas vākšanas kampaņu jaunu amortizatoru iegādei. Pārāk gari stāstīt par amortizatoru nozīmīgumu rallijā un ietekmi gan uz ātrumu, gan drošību negribu – ticiet man – tā vienkārši ir – un tā ir viena no pašām svarīgākajām rallija mašīnas sastāvdaļām. Noskatoties šo video viss kļūs daudz skaidrāks. Šobrīd automašīnai visādi citādi tiek veikti dažādi plānoti uzlabojumi un esam nolēmuši veikt vienu papildus uzlabojumu, kas mūsu budžetā diemžēl neietilpst – amortizatorus.

Jau vairākus mēnešus veiksmīgi esam draugu lokā vākuši naudu ar dažādu metožu palīdzību un šobrīd esam apmēram pusē. Laika līdz pogas “pirkt” spiešanai paliek arvien mazāk, tāpēc aicinu visus savus draugus, fanus un atbalstītājus iesaistīties un atbalstīt mūs jaunu amīšu iegādē.


====
Kā vari atbalstīt? Pārskaitot naudu ar norādi “Amortizatoru fondā” vienā no sekojošajiem veidiem:

1. Uz bankas kontu LV97UNLA0050003508371 Māris Egle
2. Uz paypal kontu maris.egle@gmail.com
3. Uz Revolut kontu 29140964
4. Zvanot man un sarunājot kā atdot skaidrā naudā vai ja Tev ir idejas, kā vari atbalstīt savādāk.
====

Ko Tu no tā iegūsi?

Pirmārt – pievienojies atbalstītāju klubam ar jau vairākiem desmitiem esošo atbalstītāju;
Otrkārt – sajūties patiešām palīdzējis mums. Protams, “fb laiki un šēri” arī ir svarīgi, bet šis jau ir next level, un mēs to patiešām novērtēsim;
Treškārt – tev ir iespēja iegūt arī kaut ko taustāmāku materiālu – skatīt zemāk sadaļu merchandise.
Ceturtkārt – ja tev ir kāds brends vai produkts, ko vēlies asociēt ar mums – droši sazinies ar mums, lūkosim kā varam palīdzēt.


Attēlā – amortizatoru atbalsta vietas jau sagatavotas.


Attēlā: virsbūve tiek sagatavota uz milimetru precizitāti.

Cik daudz vajag? Nav nepareizas summas, ja jūties, ka vari atbalstīt ar lielāku summu, mēs tikai priecāsimies. Tomēr, jāsaka, ka lielāko daļu fonda šobrīd veido tieši atbalstītāji ar ziedojuma summu ap 20-50 EUR. Katrs, arī vismazākais ziedojums ir no svara!

Lūdzu ņem vērā – šis nav fanu atribūtikas e-veikals. Visa fanu atribūtika ir ekskluzīva un bez maksas, un pie tās var tikt tikai mūsu atbalstītāji. Šis ir veids, kā mēs kā komanda pasakam paldies saviem atbalstītājiem.

Katrs esošais galvenais atbalstītājs/sponsors tiek pārstāvēts uz galvenajiem komandas atribūtiem plus papildus katram no galvenajiem atbalstītājiem ir viens atribūts, kur tiek reklamēts tieši šis atbalstītājs un neviens cits. Tu ar savu brendu arī pie tāda vari tikt un nokļūt arī uz galvenajiem komandas atribūtiem – sazinies ar mums.

OK, ķeramies pie lietas!

——–

1. Atbalsta apmērs vismaz 100 EUR:

Komandas vējjaka (Sarkana)

Pieejams gan sieviešu, gan vīriešu griezums ar izšūtiem atbalstītāju logotipiem un komandas atribūtiku. Pieejamās krāsas: sarkana ar nelieliem pelēkiem elementiem (skatīt sarkano attēlu). Komandai būs tieši šādas jakas.
Šis ir arī vienīgais atribūts, ko iespējams personalizēt ar savu uzrakstu/uzvārdu īpašai VIP sajūtai.

————

2. Atbalsta apmērs vismaz 60 EUR.

Komandas Polo Kreklu komplekts – Zilais krekls + Premium Baltais krekls.

Pieejams gan sieviešu, gan vīriešu griezums ar izšūtiem atbalstītaju logotipiem un komandas atribūtiku. Līdzīgs kā attēlā, logotipi var nedaudz atšķirties. Materiāls kokvilna.

——

3. Atbalsta apmērs vismaz 50 EUR.

WATERIGA Pilnībā apdrukāts krekls.

Materiāls Poliesters. Nekur vēl šāds krekls nebūs redzēts un ir mans personīgais favorīts. Tu tikai paskaties uz to!

———

4. Atbalsta apmērs vismaz 45 EUR.

RACING ANIMAL Kepons.
The one and only! Kvalitatīvs kepons ar izšūtiem logotipiem priekšā un sānos. Bomba!
Kur var sagatavot labāko sacīkšu dzinēju? Pareizi, uzminēji!


————

5. Atbalsta apmērs vismaz 40 EUR.

Premium komandas Polo Krekls (Balts).

Pieejams gan sieviešu, gan vīriešu griezums ar izšūtiem atbalstītaju logotipiem un komandas atribūtiku. Līdzīgs kā attēlā, logotipi var nedaudz atšķirties. Materiāls kokvilna. Tāds pats kā zilais krekls tikai Premium baltā krāsā un faniem pieejams pirmo reizi!

———

6. Atbalsta apmērs vismaz 35 EUR.

Komandas Polo Krekls (Zils).

Pieejams gan sieviešu, gan vīriešu griezums ar izšūtiem atbalstītaju logotipiem un komandas atribūtiku. Līdzīgs kā attēlā, logotipi var nedaudz atšķirties. Materiāls kokvilna. Tāds pats kā Premium baltais krekls, tikai zils.


————

7. Atbalsta apmērs vismaz 25 EUR.

Motors & Sports Krūze.

Katru rītu dzerot kafiju atcerēsies, kurš ir labākais motorsporta medijs Latvijā!

————
8. Atbalsta apmērs vismaz 20 EUR.

SUPPORTER lielā uzlīme
Jeb bumper sticker. 3 dažādi veidi. Dizains runā pats par sevi. Izmērs aptuveni 25 x 10 cm.

A VARIANTS:

B VARIANTS:

C VARIANTS:

———
9. Atbalsta apmērs vismaz 10 EUR

SUPPORTER mazā uzlīme.
Tas pats tikai mazāks. Izmērs aptuveni 12 x 5 cm.

A VARIANTS:

B VARIANTS:

C VARIANTS:

———-
10. STARTER Paka 100 EUR

Iekļauj:
1. WATERIGA Pilnībā apdrukāto kreklu
2. Komandas Polo kreklu (Zilā krāsā)
3. Motors & Sports krūzi
4. Vienu Lielo vai Mazo uzlīmi (A, B vai C)

———-

11. SUPPORTER’S Paka 200 EUR

Iekļauj:
1. Komandas vējjaku ar iespēju personalizēt
2. WATERIGA Pilnībā apdrukāto kreklu
3. Komandas Polo kreklu (Premium Baltu vai Zilu)
3. Motors & Sports krūzi vai Racing Animal keponu
4. Vienu Lielo uzlīmi (A, B vai C)
5. Vienu Mazo uzlīmi (A, B vai C)


———
12. VIP Paka jeb VISS KAS MUMS IR – 300 EUR

Iekļauj:
1. Komandas vējjaku ar iespēju personalizēt
2. Premium Balto un Zilo komandas kreklus (var ņemt dažādus griezumus – piemēram vienu sieviešu vienu vīriešu)
3. WATERIGA Pilnībā apdrukāto kreklu
4. Racing Animal Kepons
5. Motors & Sports krūzi
6. Trīs Lielās uzlīmes (A + B + C)
7. Trīs Mazās uzlīmes (A + B + C)

—-
13. NEKAS. Atceries, ka atbalstīt var arī tāpat bez kāda iemesla un nesaņemot pretī neko, izņemot gandarījumu. Jeb kā teica Rainis:

Gūt var ņemot, gūt var dodot.
Dodot gūtais – neatņemams!

Piegāde: Saņemt preci Rīgā var bez maksas. Ja Rīga tālu, tad nosūtīsim ar Omnivas pakomātu arī bez maksas. Tālākiem sūtījumiem – sazinieties ar mums.

Visa fanu atribūtika tiek izgatavota pēc pasūtījuma tieši jūsu izmēram un piegriezumam, tāpēc pasūtiet laicīgi.

Kā pasūtīt? Ieskaiti naudu vienā no veidiem (bankas konts, Revolut, PayPal vai skaidrā – skatīt augstāk) un maksājuma uzdevumā norādi, ja vēlies pretī saņemt kādu no merchandise lietām un izmēru. Piemēram. “Komandas Vējjaka L izmērs, vīriešu” vai “Supporter lielā uzlīme C variants”. Neskaidrību gadījumā zvani 29140964 vai raksti maris.egle@gmail.com

Īpašiem ziedotājiem īpaši nosacījumi. Par vizināšanas iespējām utml VIP pakām – sazinieties ar mani atsevišķi.

BECOME A SUPPORTER! (English)

ceturtdien, jūlijs 16th, 2020

Latviski – spied šeit.

This year we have started a fundraiser to buy new shock absorbers (shocks) for our rally car. I won’t go into too much detail about the importance of shock absorbers in rallying and how it affects both speed and safety – just trust me – it is one of the most (if not THE most) important components in a rally car. Please watch the video below. At the moment the car is undergoing some serious upgrades however we have decided to change one more key component on the car which unfortunately is out of our budget – the shocks.

For several months we have been successfully raised funds among friends, family and supporters by various means and we are about halfway there. Time is precious and therefore we are launching a new “Become a supporter” campaign to get the other half. So I am asking you to please joing our cause and become one of our supporters.

=====
How can you support us? You can transfer money to us with reference “Shock Absorber Fundraiser” in one of the following ways:
1. Bank account (Latvia) LV97UNLA0050003508371 Maris Egle SWIFT: UNLALV2X
2. PayPal account maris.egle@gmail.com
3. Revolut account +317 29140964
4. Call me and arrange another method (cash or otherwise)
=====

What are you getting out of this?

First – you will join our supporters club with dozens of supporters
Second – you will feel like you have really helped us in our cause. Fb likes and shares are important however this is next level!!
Third – you have a chance to get some of our merchandise (see lower)
Fourth – if you have your own brand or product that you wish to associate with us – please let us know and we will see how we can help


Pictured: new supports are ready for the new shock absorbers


Pictured: chassis is strengthened and prepared to the exact milimeter

How much should you support us with? There is no wrong amount. If you feel that you can support us with more – we will be very happy and truly appreciate it. However, the majority of our fund consists of supporers donating around 20-50 EUR each. Every donation counts – even the smallest one!

Please be aware – this is not a merchandise E-Shop. All of the fan merchandise is exclusive and free of charge. You can only get it when becoming one of our supporters. This is our way as Cedrus Tropos Racing Team to say thank you to our supporters.

Each of the main sponsors/supporters is represented on the main team merchandise. In addition each of the main sponsors/supporters has one dedicated item where only this particular brand is advertised and not others. You can also become one of them and get your brand on the main merch + have your own dedicated merch. Get in touch with us.

Ok, let’s get started!
——

1. Support of at least 100 EUR:

Team’s Softshell Jacket (Red)

Available in Men’s or Women’s trim with embroidered supporters’ logos and team graphics. Available colours: RED with some gray elements (see the red jacket in photo). Our team will have these exact Jackets.
This is the only available merchandise that you can personalize by adding your embroidered name/nickname for a true VIP feeling.

——
2. Support of at least 60 EUR:

Team’s Polo shirt set – Navy Blue shirt + Premium White Shirt

Available in men’s or women’s trim (you can also mix and match) with embroidered supporters’ logos and team graphics. Very similar of those in the photo. Logos can be slightly different. Material: Cotton.

——
3. Support of at least 50 EUR:

WATERIGA All-over-print T-Shirt.

Material: Polyester. Have you seen anything like this anywhere? This is my personal favourite. Stand out from the crowd. I mean just look at it!!

—–

4. Support of at least 45 EUR:

RACING ANIMAL Snapback Cap.

The one and only! Quality cap with embroidered logos on the front and sides. Really cool!
Where to prepare the best race engines? You guessed correctly!

——

5. Support of at least 40 EUR:

Premium Team’s Polo shirt (White)

Available in men’s or women’s trim with embroidered supporters’ logos and team graphics. Very similar of those in the photo. Logos can be slightly different. Material: Cotton. Same as Navy Blue shirt only in Premium white colour and available for all fans for the first time.


—–
6. Support of at least 35 EUR:

Team’s Polo shirt (Navy Blue)

Available in men’s or women’s trim with embroidered supporters’ logos and team graphics. Very similar of those in the photo. Logos can be slightly different. Material: Cotton. Same as Premium White, only in Navy Blue.

——-
7. Support of at least 25 EUR:

Motors & Sports Coffee Mug
Every morning when drinking coffee you will remember the best motorsport media company in Latvia and beyond.

——-
8. Support of at least 20 EUR:

SUPPORTER Bumper sticker (large)
Choose from 3 designs. Size 10″ x 4″

OPTION A:

OPTION B:

OPTION C:

——
9. Support of at least 10 EUR:

SUPPORTERS Small sticker
Same as the bumper sticker just smaller. Size 5″ x 2″

OPTION A:

OPTION B:

OPTION C:

——
10. STARTER Package – support of at least 100 EUR:

Includes:
1. WATERIGA All-over-print T-Shirt;
2. Team’s Polo Shirt (Navy Blue);
3. Motors & Sports MUG
4. One Bumper sticker or Small Sticker (A, B or C)

——
11. SUPPORTER’S Package – support of at least 200 EUR:

Includes:
1. Team’s Softshell Jacket (Red) with an option to personalize it
2. WATERIGA All-over-print T-Shirt;
3. Team’s Polo Shirt (Premium White or Navy Blue);
4. Motors & Sports MUG OR Racing Animal Cap
5. One Bumper sticker (A, B or C)
6. One Small Sticker (A, B or C)


—–
12. VIP Package – Everything we have! Support of at least 300 EUR:

Includes:
1. Team’s Softshell Jacket (Red) with an option to personalize it
2. Team’s Polo Shirt Set (Premium White and Navy Blue);
3. WATERIGA All-over-print T-Shirt;
4. Racing Animal Cap
5. Motors & Sports MUG
6. Three Bumper stickers (A, B and C)
7. Three Small Stickers (A, B and C)


—–
13. NOTHING. Remeber – you can also support us without receiving anything other than a feeling of satisfaciton in return.

Delivery: for delivery outside Latvia, please get in touch with us. Stickers can be sent in a letter by mail, other items – depending on size and quantity we will calculate shipping cost. maris.egle@gmail.com or +371 29140964.

Almost all of the merchandise is made to order exactly to your colour, size, and cut where applicable. So expect a lead time of few weeks.

How to order: send money and a note of which merchandise and size you would like. Example “Team’s Softshell Jacket Size L, Women’s cut” or “Supporters sticker option C”. Any questions – just email or message me.

Extraordinary supporters will get extraordinary treatment. For you-will-never-forget rally car passenger rides, branding and other VIP packages – please contact us.