Archive for the ‘2004’ Category

Vecā lapa no 2004. un 2005. gada

svētdien, jūlijs 3rd, 2011

Esam atdzīvinājuši veco Cedrus Tropos Racing mājaslapu no 2004. un 2005. gada. Nedaudz pamainītas galerijas izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas – Picasa un YouTube, bet būtību jau tas nemaina.

Starp cīņu biedriem šur tur bildēs manāmi arī Kulšs, Zigis, Gika, Muižnieks, Breijers un pat Tanaks.

Tajā laikā nebija nepieciešami drošības karkasi un faktiski mašīnai vienīgie uzlabojumi bija panna un plazas amīši. Jā un vēl ķiveres bija jāvelk – pārējais kā jau standartauto rallijā – nu vismaz mums 🙂

Kad 2005. gada beigās LAF SAK tika pieņemts lēmums par obligātiem drošības karkasiem un citām drošības prasībām, dažas ziemas mazās gonkas vēl 2006. gada sākumā nobraucām bet vasarā jau uzsākām mašīnas pārbūvi. Primārais jau protams bija drošības karkass un motors, kas tika nocepināts Liepājā. Lēnām, lēnām, palēnām viss tapa un nepagāja ne 5 gadi, līdz mašīna tika salikta braukšanas kārtībā – uz ralliju Slātava 2011. Marinēšanas galvenais iemesls jau, protams, bija laik$$.

Tātad – spied šeit un būsi aiznests vēsturē…

Turpinājumā, iespējams, būs arī kaut kas no jau minētā 2006. gada, kā arī šis tas no 2008. un 2009. gada – kopā ar Giku un Lada Samara Kalninsh Edition II.