Archive for the ‘2011’ Category

Ferrari F360 driving experience

svētdien, 3 jūlija, 2011

Paldies lieliskajam Zaķim par doto iespēju izgāzt ar īstu Ferrari F360. 3.8L V8 dzinējs ar 400 zirgspēkiem un Flappy-pedal ātrumkārbu. Tiesa gan brauciens bija domāts ikdienas cilvēkam no ielas un mašīnu līdz limitam notestēt instruktors neļāva. Bet ir jau arī skaidrs, ka pašam nenosaskaitot naudu, lai tādu iegādātos uz neko vairāk cerēt arī nevar.

Ar neko šitik jaudīgu nebiju vēl braucis. Kaifs tika noķerts pamatīgs un pat stiprais lietus, kas uznāca tieši pirms mana brauciena, šo faktu nemazina. Nekad arī nebiju braucis ar kārbu, kurai ātrumus pārslēdz ar maziem plastmasas pedāļiem pie stūres – nu gluži kā RBR 😉 Kloķēt kloķi nepareizajā pusē noteikti nebūtu foršāk, lai arī manas škodas DSG divsajūgu kārba ātrumus slēdz ātrāk.

Bija arī viens moments, kad braucot ar aptuveni 160 kmh (100 mph) un bremzējot pirms līkuma mašīnai sākās akvaplanēšana un instruktors sagrāba stūri, lai noturētu spēkratu taisni! Tā esot viņu normāla prakse, lai nabaga es nesāktu paniku 🙂 Video – ap 6:00 minūti.

Nu ko vēl viens ķeksītis ir 😉 Izbaudiet!

Vēl dažas bildes šeit

Vasara

svētdien, 12 jūnija, 2011

Pēc ziemas nāk vasara ar karstu laiku un jauniem plāniem. Pēc Slātavas rallija izrādījās, ka pēdējos dopus bijām braukuši bez ģeneratora siksnas un tikai laimīgā kārtā tikām līdz finšam, jo jau braucot mājās, ieslēdzot lielās lampas, motors sāka raustīties. Vēlāk noskaidrojās, ka tā ir ģeneratora vaina – jo uzliekot jaunu siksnu (paldies Atim Bruņiniekam) varēja novērot, ka tā ķīlē.

Pa vasaru lēnā garā savedīsim mašīnu kārtībā un plānots arī veikt dažus uzlabojumus – jo kārba ir nedaudz par garu priekš esošās motora jaudas un sajūgs arī varētu būt cietāks – it sevišķi ja sporta režīmā nobraukti daži kilometri. Tad jau redzēs – varbūt rudenī redzēsimies atkal trasē!

Rally Slātava 2011 Maris Egle / Aldis Egle Extended onboard mix

otrdien, 29 marta, 2011

Slātava 2011 Audi QuattroSlātava 2011 Audi Quattro
Slātava 2011 Audi Quattro
Slātava 2011 Audi Quattro

Video no “Slātava 2011″

otrdien, 15 marta, 2011

Daži video no Slātava 2011

Rallijsprints Slātava 2011; Māris Egle/Aldis Egle from Martins Berts on Vimeo.

Finišs

sestdien, 12 marta, 2011

Esam veiksmiigi tikushi liidz finisham ar paaris kurioziem atgadiijumiem 🙂 Saprasts, ka bez pieredzes kraashanas un meistariibas audzeeshanas diez vai vareesim ciiniities ar lielajiem puikaam! Lai vai kaa, ar gonku kopumaa esam ljoti apmierinaati, kaifs ir nokjerts un fani mums toch bija pashi labaakie 🙂 Tagad braucam svineet.. Priekaa!

Rallijs pusceļā

sestdien, 12 marta, 2011

Rallija-sprintā “Slātava 2011” jau esam nogāzuši četrus ātrumposmus. Viss kārtībā, tik labais priekšējais pagriezienrādītājs ir cietis 3. posma kupenā. Savā grupā esam sestie un kopvērtējumā neesam pēdējie. Tagad neliela pauzīte pirms nākamajiem četriem posmiem.

Gandrīz gatavi

ceturtdien, 10 marta, 2011

Tehniskā apskate veiksmīgi izieta, tik pēc uzlīmes nevar saprast kvatra ir mocis vai piekabe 🙂 Arī tehniskā pase ir ar atzīmi “sporta”. Vēl tik atliek piebeigt dažas lietas pirms sestdienas starta. Dalībnieku sarakstā esam 35.

Auto jaunumi

pirmdien, 28 februāra, 2011

Auto ir pabijis tehniskajā skatē kur onkuļi sarakstījuši pilnu lapu ar lietām, kas jāpaspēj sadarīt. Šur tur laika zobs sakodis, šur tur citas nepilnības – kā nekā pēc drošības karkasa ielikšanas, motora maiņas un citām pārbūvēm, mašīna dokumentu vīrus tā arī nekad nebija redzējusi.

Daļa jau novērsta, daļa vēl tiks novērsta, un plānots, ka nākamnedēļas sākumā varēs atkārtoti doties uz skati.

Par ralliju, kas nu jau saucās Slātava 2011 un norisināsies 12. martā Piebalgas apkaimē viss paliek spēkā. Vairāk info www.4rati.lv un www.autosport.lv

Cēsis 12. martā

svētdien, 30 janvāra, 2011

Kā jau ziņots iepriekš, Ērgļu rallis tika atcelts, tāpēc esam nolēmuši piedalīties Cēsu rallijā 12. martā. Mašīnas atdzīvināšana, lēnām taču rit uz priekšu. Pie rūkšanas jau bija dabūts, tagad pielikta visa priekša, jāatrisina dažas laika zoba radītās problēmas un uz skati. Sekojiet jaunumiem.

Rallijs Ērgļi ’11 atcelts

sestdien, 15 janvāra, 2011

Diemžēl šogad skaisto ceļu un garšīgo līkumu zemē rallijs nenotiks. https://www.laf.lv/laf/?p=1242 Tas nozīmē, ka, iespējams, brauksim Cēsu ralliju 12. martā, taču tas vēl nav 100% zināms. Sekojiet informācijai.